Klasyczny RollerCoaster Tycoon na iOS i Androida

Atari zrobiło graczom prezent i wypuściło na smartfony grę RollerCoaster Tycoon Classic. Jest to oryginalna wersja popularnego niegdyś symulatora wesołego miasteczka, która dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS.

Na smartfony przenoszonych jest coraz więcej produkcji doskonale znanych właścicielom komputerów osobistych, a jedną z najnowszych jest RollerCoaster Tycoon Classic, którego wydała firma Atari.Jest to klasyczna wersja popularnego symulatora wesołego miasteczka, która w odróżnieniu od RollerCoaster Tycoon oraz RollerCoaster Tycoon 2, ma znacznie prostsze szaty graficzne oraz bardziej uproszczony system zarządzania parkiem i budową nowych kolejek.

Dobrą wiadomością jest to, że gra nie posiada mikrotransakcji, a więc nie ma obawy, że przypadkiem klikniemy na opcję, która obciąży nasz rachunek niemałą kwotą, lub zrobi to nasze dziecko. Trzeba jednak pamiętać, że aby stać się posiadaczem gry trzeba sięgnąć do portfela i wysupłać z niego kwotę 5,99 dolarów.To nie koniec wydatków, gdyż Atari proponuje nam również dwa pakiety dodatków Wacky World oraz Time Twister, zawierające dodatkowe projekty kolejek. Kosztują one 1,99 dolarów każdy. Gracze mogą również kupić narzędzia umożliwiające edycję kolejek i scenariuszy oraz importować i eksportować save’y do RollerCoaster Tycoon 2 na PC. Niestety narzędzia kosztują dodatkowe 6 dolarów.

Jeśli więc zechcemy kupić wszystko co oferuje nam Atari, nasz rachunek wyniesie aż 16 dolarów, a to już całkiem spora kwota jak za grę mobilna. Jeśli mimo to chcecie ją kupić, to zapraszam do App Store lub Google Play Store.

A jeśli chcecie akurat zagrać na pececie lub konsoli i szukacie tanich gier, to zapraszam na tę stronę.

Źródło: Google.com

You may also like...