Samsung Galaxy M20 zmierza do europejskich sklepów

Już niebawem mieszkańcy Europy będą mogli zakupić Samsunga Galaxy M20. Cena budżetowego sprzętu na Starym Kontynencie nie jest jeszcze znana.

Galaxy M20 to jeden z najnowszych smartfonów Samsung i równocześnie przedstawiciel całkowicie nowej rodziny budżetowców. Sprzęt był do tej pory dostępny głównie w Indiach, gdzie cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwsza partia tych urządzeń sprzedała się tam błyskawicznie. Model ten oferowany jest także w Indonezji oraz niektórych rynkach azjatyckich.

Duża popularność sprzętu sprawiła, że Samsung zamierza zwiększyć dostępność swego sprzętu. Firma postanowiła więc wprowadzić nowy produkt również na rynku europejskie. Smartfon niebawem trafi m.in. do sklepów w Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech.

Galaxy M20 posiada 6,3″ o rozdzielczości1080 x 2340 pikseli, zaś o płynność działania aplikacji dba Exynos 7904. Pamięci RAM mamy 3/4 GB, zaś użytkowej 32/64 GB. Tylny aparat jest podwójny i ma z 13 + 5 MP matryce, natomiast kamera do selfie dysponuje 8 MP sensorem obrazu. Bateria ma z kolei pojemność 5000 mAh.

Wielką niewiadomą pozostaje na razie europejska cena tego modelu. W Indiach, w zależności od ilości pamięci kosztuje on bowiem w przeliczeniu 570 lub 675 zł. W Europie zapewne będzie nieco droższy, ale jeśli cena nie będzie wiele wyższa, to tu również może odnieść sukces.

Galaxy M20

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...