Trzeci sezon Fortnite ponownie opóźniony

Epic Games poinformował o kolejnym opóźnieniu premiery trzeciego sezonu strzelanki Fortnite. Zamiast 4 czerwca jak początkowo sugerowano, odbędzie się ona dopiero 11 czerwca.

W połowie kwietnia Epic Games poinformowało, że trzeci sezon drugiego rozdziału Fortnite nieco się opóźni. Twórcy gry oświadczyli, że przedłużą obecny sezon do końca maja, zaś kolejny pojawi się dopiero na początku czerwca. Dla graczy nie była to rzecz jasna duża niespodzianka, gdyż taka sytuacja miała miejsce nie po raz pierwszy. Pierwszy sezon drugiego rozdziału również mocno wydłużono, przez co stał się najdłuższym w historii tej gry.

Fortnite

Według pierwotnych założeń, premiera trzeciego sezonu miała odbyć się 4 czerwca, ale teraz wiemy już, że tego terminu nie uda się dotrzymać. Epic opublikował bowiem na Twitterze komunikat, w którym potwierdza, że jego debiut odbędzie się dopiero 11 czerwca. Gracze mają więc dodatkowy tydzień, by odblokować kolejne tiery w obecnym Battle Pass.

Część graczy mogła poczuć się rozczarowana kolejnym poślizgiem. Dlatego na otarcie łez twórcy zapowiedzieli nowy event o nazwie The Device, który rozpocznie się 6 czerwca. Epic informuje, że liczba miejsc jest mocno ograniczona. Użytkownicy powinni wejść do gry co najmniej pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia, które zaplanowano na godzinę 9.00 naszego czasu.

Nie wiemy dlaczego ograniczono ilość miejsc, gdyż po raz pierwszy twórcy przygotowali takie ostrzeżenie. Można więc założyć, że szykują coś naprawdę ekskluzywnego.

Źródło

You may also like...