Niezwykłe Lamborghini Sián FKP 37 od LEGO Technic

LEGO Technic przygotowało niezwykły zestaw będący repliką auta Lamborghini Sián FKP 37. Komplet składający się niemal z 3700 elementów wykonano w skali 1:8.

Jeżeli lubicie klocki LEGO, a przy tym interesują Was sportowe samochody, to z pewnością zainteresujecie się najnowszym zestawem LEGO Technic. Duńska firma produkująca kultowe klocki, zaprezentowała właśnie najnowszy produkt jakim jest replika Lamborghini Sián FKP 37.

Zestaw składa się z 3969 elementów, po złożeniu których wychodzi nam wyjątkowa replika wykonana w skali 1:8. Oczywiście jak przystało na tego producenta, zabawkę wykonano z dużą dbałością o detale. Mamy więc szczegółowy model silnika V12, ruchomy tylny spoiler oraz tylne zawieszenie, a przednie koła ruszają się podczas kręcenia kierownicą.

Lamborghini Sián FKP 37

Oczywiście nie zabrało również charakterystycznych dla aut tej marki nożycowych drzwi, zaś wnętrze zawiera wszystkie detale z prawdziwego auta. Mamy też do dyspozycji 8-biegową sekwencyjną skrzynię kontrolowaną za pomocą łopatek na kierownicy, która jest w pełni funkcjonalna.

Model ma całkiem spore rozmiary. Jego długość wynosi 58 cm, szerokość 25 cm, zaś wysokość 13 cm. Gdy go w całości złożymy, wówczas będzie można otworzyć bagażnik, w którym znajduje się torba oraz unikalny numer seryjny pozwalający odblokować specjalne treści.

Lamborghini Sián FKP 37

Zestaw zawiera ponadto kod QR dający dostęp do ekskluzywnej serii filmów, przygotowanych przez Lamborghinui i LEGO. Opowiadają w nich o inspiracjach, które pozwoliły stworzyć ten model.

Jeżeli chcielibyście sobie kupić taki zestaw, to informuję że w internetowych oraz fizycznych sklepach LEGO pojawi się już 1 czerwca. Natomiast od 1 sierpnia będzie go można dostać w sklepach z zabawkami.

Lamborghini Sián FKP 37

Producent na razie nie zdradził ile trzeba będzie za niego zapłacić, ale biorąc pod uwagę ilość elementów, cena na pewno wyniesie co najmniej kilkaset złotych.

Źródło

You may also like...