Samsung dodaje do Galaxy S23 profesjonalne narzędzie edycji zdjęć

Samsung nawiązał współpracę z Adobe, której efektem jest oprogramowanie Adobe Lightroom dostępne dla posiadaczy serii Galaxy S23. Dzięki temu będą mogli znacznie wygodniej edytować wykonane zdjęcia.

Samsung w najnowszej serii Galaxy S23 wprowadził kilka usprawnień aparatów, dotyczących osprzętu, a największą z nich jest naturalnie 200 MP sensor w S23 Ultra. Zmiany nie ograniczają się jednak tylko do kwestii technicznych, ale również oprogramowania do obsługi aparatów.

Aby użytkownicy sprzętu mogli w pełni wykorzystać możliwości aparatów, Samsung do każdego z trzech modeli dodaje program Adobe Lightroom. Jest to oprogramowanie służące do edycji fotografii, oferujące całkiem spore możliwości dopasowania ich do własnych potrzeb. Adobe wyjaśnia na swym blogu, że nie jest to jednak samodzielna aplikacja, gdyż producent postanowił zintegrować ją z aplikacją Expert RAW.

Galaxy S23
Źródło: Samsung

Warto też nadmienić, że mobilna wersja Adobe Lightroom nie oferuje tak dużego bogactwa funkcji jak odpowiednik stworzony dla desktopów.

Galaxy S23
Źródło: Samsung

Posiada jednak kilka kluczowych opcji, które mogą się użytkownikom przydać. Umożliwiają m.in. wymazanie z fotografii wybranych obiektów oraz oferują różne ustawienia wstępne.

Galaxy S23
Źródło: Samsung

Dodam także, że użytkownicy nowych smartfonów mogą synchronizować zdjęcia pomiędzy platformami PC oraz Mac. Wymaga to jednak subskrypcji z dostępem do chmury.

Galaxy S23
Źródło: Samsung

Smartfony trafią do pierwszych klientów już w połowie tego miesiąca. Gdybyście chcieli zakupić sobie któryś z nowych modeli, to ich ceny możecie sprawdzić na tej stronie. #reklama

You may also like...