Samsung Galaxy S4 potrafi się zapalić

Wielu z nas zostawia na noc smartfony, by ich bateria mogła się w tym czasie naładować. Okazuje się jednak, że w przypadku Samsunga Galaxy S4, takie postępowanie może okazać się bardzo niebezpiecznie, gdyż telefon potrafi się zapalić.

To właśnie przytrafiło się jednej z użytkowniczek w tej słuchawki z Abu Dhabi. Sarah Shurrab, mniej więcej miesiąc temu kupiła zupełnie nowego Samsunga Galaxy S4 w sklepie Etisalat. Jednak gdy pewnej nocy podłączyła go do ładowarki, po kilku godzinach obudził ją smród palonego plastiku, gdyż okazało się, że telefon zaczął się palić.

Shurrab poirytowana nie na żarty, natychmiast napisała list do Samsunga i powiadomiła media, przekazując im zdjęcie nadpalonej obudowy oraz ładowarki. W emailu napisała, że jest rozczarowana produktem, gdyż nie zamawiała funkcji samozapłonu i podkreśliła również, że urządzenie mogło podpalić jej dom i narazić jej rodzinę.

Co gorsza, sprzedawcy u których próbowała wymienić spalone urządzenie, odsyłali ją jeden do drugiego, nie poczuwając się do winy. Jakby tego było mało usłyszała, że Samsung nigdy nie wymienia telefonów bez względu co było powodem uszkodzenia, więc zaoferowano jej jedynie naprawę. Na szczęście media zajęły się sprawą i powiadomiły Samsung Gulf Electronics, wówczas obiecano zająć się sprawą.

Jeśli więc posiadacie tego smartfona, to lepiej nie ładujcie go w nocy. A jeśli już, to lepiej zakupcie jakąś dobrą gaśnicę i trzymajcie obok ładowarki.

Źródło: Emirates247.com

You may also like...