Samsung Galaxy S7 z dodatkową klawiaturą

W sierpniu bieżącego roku Samsung zaprezentował specjalną, nakładaną na ekran fizyczną klawiaturę przeznaczoną do modeli Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Wygląda na to, że pomysł takiego dodatku firma wykorzysta również w nadchodzących modelach Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.

Ekrany dotykowe mimo wielu wirtualnych klawiatur wciąż nie do końca nadają się do wpisywania dużej ilości tekstu, dlatego dużym powodzeniem cieszą się zewnętrzne klawiatury łączące się ze smartfonami za pomocą technologii Bluetooth.

Latem bieżącego roku Samsung przedstawił własny pomysł takiego akcesorium przeznaczonego do modeli Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 Edge+. Nie była to jednak zewnętrzna klawiatura, lecz jej specjalna wersja nakładana na dolną część ekranu. Wygląda na to, że koncern chce przenieść ją teraz do nowych flagowych modeli, mianowicie Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge.

Sugeruje to m.in. witryna SamMobile, jednak na razie nie wiadomo jak taka klawiatura mogłaby wyglądać, szczególnie że, musi być dopasowana do nowoczesnego wzornictwa smartfona, nie mówiąc już o tym, że Galaxy S7 jest urządzeniem nieco mniejszym.

Prawdopodobnie będzie to jakaś forma etui, ale to oczywiście tylko spekulacje.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...