Samsung Galaxy S7 z dużą baterią

Największą wadą Galaxy S6 jest mała bateria, która wyczerpuje się bardzo szybko. Narzeka na to większość użytkowników, więc Samsung postanowił coś z tą kwestią zrobić i prawdopodobnie wyposaży Galaxy S7 w znacznie większy akumulator.

Jak donosi internetowe źródło w postaci Eldara Murtazina, najnowszy flagowiec Samsunga będzie naprawdę dopracowany pod względem zasilania. Twierdzi bowiem, że Galaxy S7 pozwoli odtwarzać filmy z ekranem ustawionym na pełną jasność, przez ponad 17 godzin.

Jeśli naturalnie okazałoby się to prawdą, byłby to prawdziwy rekord w tej klasie urządzeń, a wynik przebiłby wszystkie poprzednie modele z rodziny Galaxy S. Dla porównania Galaxy S6 Active z baterią 3500 mAh odtwarza wideo przez 10-11 godzin, więc można sobie tylko wyobrazić jak wielki akumulator producent planuje wpakować do najnowszego modelu.
Zobacz najtańsze smartfony

Oczywiście to tylko plotka, jednak Murtazin w przeszłości dostarczał wielu cennych informacji, więc jest dość wiarygodnym źródłem. Warto też pamiętać, iż taki wynik nie musi oznaczać dużej baterii, gdyż może zostać osiągnięty poprzez bardziej wydajny ekran, proces oraz zoptymalizowane oprogramowanie.

Źródło: Slashgear.com

You may also like...