Samsung Galaxy Tab S4 w benchmarku Geekbench

Samsung szykuje się do wprowadzenia na rynek kolejnego modelu tabletu. Będzie to Galaxy Tab S4, który pojawił się właśnie w bazie danych benchmarka Geebench, prezentując tym samym swą wydajność.

W ostatnich latach tablety znacznie straciły na popularności, gdyż zostały zastąpione przez większe smartfony. Kilka firm nadal jednak produkuje te urządzenia, a jedną z nich jest Samsung, który planuje wkrótce wprowadzić do sprzedaży kolejny model.

Jest nim Galaxy Tab S4, czyli najnowszy członek popularnej rodziny, która jest z nami już od dobrych kilku lat. Na razie niewiele wiemy na temat tego sprzętu, ale kilka jego szczegółów technicznych dostarczył nam Geekbench. Tablet pojawił się bowiem w jego bazie danych, co pozwoliło zobaczyć jak prezentuje się jego wydajność. Z wcześniejszych przecieków wynika natomiast, że nowy sprzęt dostanie 10,5″ ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli i proporcjach 16:10. Pod maską znajdzie się procesor Snapdragon 835 i z 4 GB RAM, zaś pamięci operacyjnej będzie 64 GB. Użytkownik będzie też mógł korzystać z 12 MP tylnej kamery oraz 7 MP przedniej, a także modemu LTE.

Na razie nie wiemy jednak kiedy nowy tablet trafi do sklepów oraz ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Galaxy Tab S4

Źródło: Geekbench.com

You may also like...