Samsung Gear S3 zadebiutuje 18 listopada

Samsung potwierdził oficjalny termin rynkowego debiutu swego najnowszego smartwatcha Gear S3. Urządzenie do sprzedaży trafi 18 listopada. Natomiast od jutra rozpocznie się jego przedsprzedaż.

Fani smartwatchy już za kilka dni będą mogli zakupić najnowszy produkt koreańskiego Samsunga. Producent właśnie podał jego datę premiery oraz ujawnił, że na amerykańskim rynku trzeba będzie zapłacić za niego 349,99 dolarów.Gear S3 dostępny będzie w dwóch wariantach: Frontier oraz Classic, zaś różnice pomiędzy nimi dotyczą stylistyki oraz łączności. Frontier posiada bowiem modem 4G LTE, a więc można do niego włożyć kartę SIM, a przy tym ma bardziej sportowy wygląd. Natomiast Classic ma jedynie Bluetooth i WiFi.

Oprócz tego Gear S3 posiada 1,3″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360 pikseli (278 PPI), chroniony szkłem Gorilla Glass SR+, a do tego jest wodoodporny do głębokości 150 cm i odporny na pył. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor 1 GB, wspierany przez 768 MB RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej. Systemem jest natomiast Tizen 2.3.2.

Źródło: Businesswire.com

You may also like...

1 Response

  1. Ziemik pisze:

    Do Autora. Zegarek nie ma slotu SIM, więc nie będzie można włożyć karty SIM. Zegarek ma e-sim, który w Polsce i tak nie jest dostępny, więc nie wykorzystamy pełni możliwości Frontiera z LTE