Samsung Gear Sport w drodze. Premiera podczas IFA 2017

Podczas berlińskich targów IFA 2017, koreański koncern pokaże nowe urządzenie o nazwie Samsung Gear Sport. Będzie to zapewne smartwatch dla sportowców.

W bazie danych amerykańskiej komisji łączności FCC, pojawiło się tajemnicze urządzenie Samsunga. Produkt nazywa się Gear Sport i prawdopodobnie będzie zupełnie nowym modelem smartwatcha.

Z przecieków, które trafiły do sieci wynika, że wearable oznaczony jest numerem modelowym SM-T600 i został wyposażony w moduł Bluetooth 4.2 oraz WiFi. Dołączony do informacji szkic sugeruje również obecność pulsometru, zlokalizowanego na tylnym panelu urządzenia.

Jest duża szansa na to, że będzie to zegarka Samsung Gear S3, która powstanie specjalnie z myślą o sportowcach. Możemy więc oczekiwać gumowanej obudowy zabezpieczającej przed wodą i pyłem oraz nowego oprogramowania nastawionego na funkcje fitness przydatne sportowcom.

Nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, lecz mówi się, że Samsung Gear Sport zostanie pokazany światu podczas berlińskich targów IFA 2017. Przypomnę, że odbędą się one na początku września.

Samsung Gear Sport

Źródło: Sammobile.com

You may also like...