Samsung planuje model Galaxy S9 Mini

W przyszłym roku nowy flagowiec Samsunga może pojawić się w trzech wariantach. Oprócz dwóch flagowych modeli, będzie jeszcze dodatkowo Galaxy S9 Mini.

Kilka dni temu pojawiły się plotki sugerujące, iż w przyszłym roku nie będzie dwóch nowych modeli iPhone’a, jak zazwyczaj lecz trzy. Wygląda na to, że podobną strategię, w przypadku swego najnowszego flagowca planuje zastosować również Samsung.

Najnowsze doniesienia chińskiego źródła Ice Universe sugerują, że S9 pojawi się nie w dwóch, lecz w trzech różnych wersjach. Poza standardowym modelem oraz wersją Plus, do sklepów trafi jeszcze Galaxy S9 Mini. Byłby to telefon wyposażony w wyświetlacz Infinity Display o zakrzywionych krawędziach, który miałby poniżej 5-cali. Przeznaczony byłby więc dla użytkowników o mniejszych potrzebach.

Warto dodać, że już od paru lat pojawiają się plotki sugerujące wprowadzenie na rynek mniejszego wariantu smartfona z rodziny Galaxy S. Jak dotąd nie udało się jednak tego planu zrealizować. Możliwe, że tym razem producent będzie w stanie stworzyć okrojoną wersję swego flagowca, by rywalizować w ten sposób z Apple.

Galaxy S9 Mini

Źródło: Sammobile.com

You may also like...