Samsung planuje nową linię monitorów klasy premium

Podczas zaplanowanych na przyszły tydzień targów CES 2013, koreański koncern Samsung, zamierza pokazać światu nową linię monitorów LCD należących do klasy premium.

Pierwszym z proponowanych modeli jest Seria 7 SC770 z panelem dotykowym, przeznaczony dla komputerów z systemem operacyjnym Windows 8. Kolejnym jest natomiast Seria 7 SC750, która z kolei charakteryzuje się smukłym, ergonomicznym wzornictwem, oferując znakomitą jakość obrazu.Seria 7 SC770 to jak wspomniałem, dotykowy monitor oferujący użytkownikowi 10 punktów styku, dzięki którym można przeciągać, obracać lub wybierać określone obiekty na ekranie, tylko za pomocą naszych palców. Monitor posiada regulowaną podstawę z aż 60-stopnim pochyleniem.

Z kolei model Seria 7 SC750, został wyposażony w pivota pozwalającego przekręcić ekran o 90 stopni, dzięki temu łatwiej będzie przeglądać internetowe witryny oraz czytać dokumenty. Monitor oferuje kontrast na poziomie aż 5,000 : 1.

Niestety ceny obu modeli nie są znane (te zapewne zostaną ujawnione na CES 2013), wiadomo jedynie tyle, że do sprzedaży trafią pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku.

Źródło: Samsungtomorrow.com

You may also like...