Samsung poprawia jakość zdjęć w Galaxy A52 i A72

Galaxy A52 i A72 dostały właśnie dużą aktualizację wraz z lipcową poprawką bezpieczeństwa. Wprowadza ona zmiany do aplikacji aparatu, podnosząc jakość wykonywanych zdjęć.

Samsung udostępnił właśnie dużą aktualizację dwóm modelom z serii A, mianowicie Galaxy A52 i A72. Poprawka o numerach A525MUBU2AUF3 oraz A725FXXU2AUF3, zawiera również lipcową poprawkę bezpieczeństwa, dostarczającą poprawki i łatki przygotowane przez Google.

Aktualizacja skupia się przede wszystkim na usprawnieniu działania aplikacji aparatu, co skutkuje poprawieniem jakości wykonywanych fotek. Poprawka wprowadza również funkcję automatycznego remasteringu zdjęć znajdujących się w galerii, która zapewnia optymalną rozdzielczość, jasność, nasycenie kolorów i ostrość.

Zwiększono także stabilność działania aplikacji aparatu, jak również poprawiono funkcję rozpoznawania twarzy oraz jakość połączeń głosowych.

Dystrybucję aktualizacji rozpoczęto od Panamy oraz Boliwii, więc zanim trafi do Europy, minie zapewne co najmniej kilka dni. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać na powiadomienie o dostępności aktualizacji.

Dodam również, że poprawka waży dość sporo, gdyż niemal 2 GB, więc przydałoby się ją pobierać poprzez WiFi zamiast zużywać internetowy pakiet.

Galaxy A52

Źródło

You may also like...