Samsung pracuje nad kamerą 3D dla Galaxy S10

Samsung rozpoczyna już prace nad poszczególnymi podzespołami dla modelu Galaxy S10. Ten smartfon jest szczególnie ważny dla koncernu, gdyż w przyszłym roku Galaxy S będzie obchodzić 10-lecie swego istnienia.

W dniu dzisiejszym Galaxy S9 oficjalnie trafił na światowe rynki, więc Samsung może już spokojnie zająć się pracą nad jego następcą. Kolejna generacja flagowca będzie szczególnie interesująca. W 2019 roku rodzina Galaxy S obchodzić będzie 10-lecie swego istnienia. Można więc założyć, że koreański koncern postara się, by nowy produkt był wyjątkowy.

Z pierwszych doniesień wynika, że prace nad nim już się rozpoczęły. Przecieki sugerują bowiem, że Samsung wspólnie z izraelskim startupem Mantis Vision, pracuje nad nową kamerą 3D, która znajdzie się na jego pokładzie. Partnerem izraelskiej firmy jest Namuga, która zintegrować ma funkcjonalność 3D z modułem samej kamery. A dodać należy, że Namuga współpracuje już z koreańskim koncernem, dostarczając moduły kamer do urządzeń z niskiej oraz średniej półki.

Nowa kamera zostanie wyposażona w zaawansowany technologicznie system rozpoznawania twarzy, zbliżony do Face ID z iPhone’a X. System oczywiście zostanie znacznie bardziej dopracowany i będzie mniej podatny na oszukanie. Będzie też wspierać poprawioną funkcję AE Emoji.

Na razie szczegóły techniczne nowego flagowca nie są jeszcze znane, ale w ciągu najbliższych kilku miesięcy powinniśmy usłyszeć więcej informacji na jego temat.

Galaxy S10

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...