Samsung pracuje nad nowym tabletem

Koreański Samsung przygotowuje nowy model tabletu. Model SM-T536 został właśnie zauważony w jednym z benchmarków, który sugeruje, że będzie to Galaxy Tab 4 Advanced.

Tablety Samsunga nie są może tak mocne i nowoczesne jak iPady, jednak jest to kawał porządnego sprzętu dostępnego w atrakcyjnej cenie. Wkrótce rodzina tych urządzeń może wzbogacić się o kolejnego członka, którym będzie Galaxy Tab 4 Advanced (SM-T536).Urządzenie zostało dostrzeżone w jednym z benchmarków, który ujawnił jego specyfikację techniczną, sugerując że będzie to sprzęt ze średniej półki, co powinno oznaczać również stosunkowo przystępną cenę.

Jeśli chodzi o specyfikację, to tablet będzie mieć 10.1″ ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a pod jego maską znajdzie się ośmiordzeniowy procesor 1,5 GHz, którego model nie jest jeszcze znany. Pamięci RAM zainstalowano 2 GB, natomiast użytkowej będzie 32 GB, a do tego przyszły posiadacz tego modelu będzie mógł korzystać z dwóch kamer: 5 Mpix tylnej oraz 2 Mpix przedniej.

Zobacz najtańsze tablety

Trudno powiedzieć kiedy Samsung oficjalnie ogłosi to urządzenie, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że firma zrobi to podczas targów Computex, które odbędą się pod koniec bieżącego miesiąca.

Źródło: Pshandroid.comYou may also like...