Samsung przygotował promocję na zakup nowych smartfonów

Samsung przygotował nową promocję dla osób, które chciałyby sprawić sobie nowy smartfon. Dzięki niej możemy odzyskać nieco pieniędzy wydanych na sprzęt.

Koncern Samsug pochwalił się nową promocją przygotowaną dla osób, które chciałby wymienić swój stary smartfon na zupełnie nowy sprzęt. Obejmuje ona modele Galaxy Note10, S10e oraz Galaxy A10 i A20e, oferując pieniądze każdemu kto zdecyduje się na zakup jednego z tych urządzeń.

Promocja trwa w okresie od 8 do 24 listopada bieżącego roku. Przy zakupie flagowych modeli Galaxy Note10 lub Galaxy S10e, możemy liczyć na dodatkowe 500 zł do kwoty jaką dostaniemy przy sprzedaży obecnego smartfona. W przypadku modeli Galaxy A10 oraz A20e, zakup premiowany jest kwotą 150 zł. Klienci mogą ją odebrać z bankomatów sieci Euronet.

Skorzystanie z nowej promocji wcale nie jest skomplikowane. Musimy jedynie kupić nowy smartfon u jednego z partnerów koncernu. To bardzo ważne, gdyż nie wszystkie sklepy objęte są promocją. Gdy już mamy nowy Galaxy Note 10 lub Galaxy S10e, powinniśmy do 27 listopada zarejestrować go w Samsung Members. Następnie w ciągu siedmiu dni wypełniamy formularz zgłoszeniowy.

To wszystko co musimy zrobić. Teraz wystarczy tylko poczekać aż w aplikacji pojawi się baner z kupnem o wartości 500 zł. Musimy go zrealizować w ciągu siedmiu dniu od pobrania, a dzięki temu zwiększymy wycenę obecnego smartfonu sprzedawanego w ramach promocji Odkup. Voucher zrealizujemy w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.com.

W przypadku Galaxy A10 lub A20e zasady są w zasadzie identyczne. Jedną różnicą jest kwota jaką otrzymujemy, która wynosi 150 zł. Wypłaty dokonujemy w bankomacie w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu.

Szczegółowe informacje na temat promocji oraz regulamin znaleźć można na tej stronie premia.samsung. pl.

Samsung

Źródło

You may also like...