Samsung rozpoczyna prace nad Galaxy S9

Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ jeszcze nie są dostępne w sprzedaży i będą mieć swą premierę dopiero za kilka dni. Tymczasem nieoficjalnie mówi się, że Samsung rozpoczyna już pracę nad Galaxy S9, czyli kolejną generacją swego flagowca.

Stworzenie nowego modelu smartfona nie jest sprawą łatwą i musi chwilę potrwać, by producent miał czas opracować wzornictwo urządzenia i nowe funkcje, a także upewnić się, że wszystko będzie ze sobą współgrało.Zwykłe potrzeba na to mniej więcej roku, ale wygląda na to, że Samsung zdecydował się nieco zwiększyć tempo i według nieoficjalnych doniesień, już teraz rozpoczął pracę nad Galaxy S9. Informacje są rzecz jasna niepotwierdzone, ale jeśli są prawdziwe, oznaczałoby to, że produkcja nowego smartfona rozpocznie się o pół roku wcześniej niż zazwyczaj.

Z punktu widzenia producenta jest to bardzo korzystne, gdyż będzie mieć więcej czasu na należyte przetestowanie nowego modelu, co pozwoli uniknąć niespodzianek. Źródło twierdzi także, że producent skompletował już zespół który pracuje nad wyświetlaczem dla nowego modelu, a pierwsze próbki będą gotowe w połowie bieżącego miesiąca.

Oczywiście na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, by spekulować na temat specyfikacji technicznej.

Źródło: Theinvestor.co.kr

You may also like...