Samsung rozpoczyna sprzedaż używanych smartfonów

Na amerykańskim rynku można już kupić fabrycznie odświeżane smartfony Samsunga. Flagowce z rodziny Galaxy można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, jeśli oczywiście nie przeszkadza nam, że były wcześniej używane.

Kilka tygodni temu Samsung zapowiedział plan wprowadzenia na rynek fabrycznie odświeżanych smartfonów, tzw. refurbished, które miałyby być oferowane w atrakcyjnych cenach.Producent właśnie spełnił tę zapowiedź i oferuje takie smartfony w Stanach Zjednoczonych, sprzedając je swej oficjalnej stronie. Samsung zapewnia, że każdy egzemplarz został całkowicie odświeżony przez jego inżynierów, a także posiada nowe słuchawki oraz ładowarkę.

Ich nabywca otrzymuje także roczną gwarancję, a w ten sposób kupić można Galaxy Note 3, Galaxy Note 4, Galaxy S4, S5, S6 oraz S6 Edge. Jak kształtują się ceny tych egzemplarzy? Można powiedzieć, że bardzo atrakcyjnie, gdyż klient może oszczędzić nawet 265 dolarów na zakupie takiego sprzętu.

Niestety ich wadą jest zainstalowany SIM-Lock jednego z czterech krajowych operatorów. Nie trzeba wprawdzie podpisywać umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych, ale to nieco ogranicza ich atrakcyjność.

Źródło: Samsung.comYou may also like...