Samsung szykuje następcę Galaxy X Cover

Rodzina smarfonów Galaxy jest tak duża, że znajdziemy w niej sprzęt nie tylko na każdą kieszeń, ale również na każde warunki. Takim smartfonem jest model Galaxy X Cover, który niebawem doczeka się następcy.

Galaxy X Cover 2 będzie następcą udanego smartfona, przeznaczonego dla użytkowników pracujących w ciężkich warunkach środowiskowych. Dlatego też urządzenie posiada gumowaną obudowę i jest odporne na kurz oraz wodę, choć producent nie zaleca nurkowania z nim na głębokich wodach. Telefon po prostu ma wytrzymać pracę w dużej wilgotności, zapyleniu itp.

Galaxy X Cover 2 zostanie wyposażony w 4-calowy wyświetlacz WVGA, standardowo dwie kamery (5 Mpix i 0,3 Mpix), a także 4 GB pamięci użytkowej, którą oczywiście możemy rozszerzyć o kolejne gigabajty, wkładając do slotu kartę microSD. Nie brakuje w nim również innych standardowych funkcji, takich jak GPS, WiFi, Bluetooth oraz portu USB. Systemem operacyjnym będzie najnowszy Android 4.2 Jelly Bean.

Cena jeszcze nie została ustalona, ale smartfon zostanie pokazany na Mobile World Congres, a będzie go można nabyć w wersjach tytanowo-szarej oraz czerwono-czarnej.

Źródło: Phandroid.com

You may also like...