Samsung szykuje bezprzewodowe słuchawki dla Galaxy S8

Wygląda na to, że Samsung pozazdrościł Apple sukcesu słuchawek AirPods i przygotowuje podobny sprzęt dla swego Galaxy S8. Bezprzewodowe słuchawki zostaną wyposażone w system redukcji szumów.

Słuchawki AirPods, które Apple stworzył dla iPhone’a 7, nie są może produktem idealnym, a już na pewno ich cena nie należy do niskich, ale o dziwo sprzedają się świetnie. Z niedawnych badań wynika, że mają aż 40% rynku bezprzewodowych słuchawek dla iPhone’ów.

Samsung widocznie pozazdrościł swemu rywalowi sukcesu, bo pracuje nad własnymi słuchawkami bezprzewodowymi, które trafią do sprzedaży po premierze Galaxy S8 i przeznaczone będą dla tego właśnie modelu. Produkt ma być nową wersją słuchawek Samsung Level In ANC oferowanych od zeszłego roku i zostanie wyposażony w aktywny system redukcji szumów, by użytkownik mógł w pełni skupić się na odtwarzanej muzyce.

Producent deklaruje, że wspomniana technologia pozwoli zredukować hałas otoczenia o około 20 dB. Jeśli jednak będziemy chcieli porozmawiać z osobą znajdującą się w pobliżu, to nie będziemy musieli wyciągać ich z uszu. Skorzystamy wówczas z trybu Talk-in, pozwalającego słyszeć otaczające nas dźwięki.

Nowe słuchawki mają być dostępne w kolorze czerwonym, srebrnym, czarnym oraz zielonym i podobnie jak AirPodsy, nie będą tanie. Ich cena wyniesie 130 euro.

Bezprzewodowe słuchawki

Źródło: Twitter.com

You may also like...