Lodówki Samsunga z asystentem Bixby

Lodówki Samsunga zostały właśnie wyposażone w cyfrowego asystenta Bixby. Koreański koncern umieścił go w najnowszym i najbardziej zaawansowanym modelu Family Hub 2.0.

Nowinki technologiczne wciskają się coraz bardziej do sprzętu AGD. Dziś zaskoczeniem nie są już piekarniki sterowane przy pomocy aplikacji na smartfony. Nowoczesne technologie zagościły także w ekspresach do kawy, które można ustawić w taki sposób, by rano budziły nas aromatycznym napojem.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne pojawiają się także w lodówkach, a w ich implementowaniu przoduje Samsung. Koreański koncern niedawno zaprezentował nowoczesną lodówkę Family Hub 2.0. Skomputeryzowany sprzęt kosztujący ponad 20 tysięcy złotych, posiada wbudowany dotykowy ekran LCD, który pozwala zajrzeć do wnętrza urządzenia oraz komputer z dostępem do internetu.

Teraz te lodówki Samsunga stały się jeszcze bardziej funkcjonalne, gdyż producent zainstalował w nich asystenta Bixby. Koncern właśnie rozpoczął aktualizacje oprogramowania Family Hub 2.0, które zawiera cyfrowego pomocnika dostępnego dotychczas tylko na smartfony.

Lodówka Family Hub 2.0 posiadająca nowe narzędzie, stała się jeszcze bardziej inteligentna i wygodniejsza w obsłudze. Użytkownik przy pomocy komend głosowych może wyszukać przepis na ulubioną potrawę, czy też sprawdzić pogodę. A dzięki sztucznej inteligencji, sprzęt będzie automatycznie dopasowywał temperaturę, aby zapewnić jak najlepsze warunki przechowywania żywności. Oprócz tego lodówka potrafi sama zrobić zakupy, wyświetla filmy oraz oferuje wiele innych funkcji, których po takim sprzęcie nigdy byśmy nie oczekiwali.

Lodówki Samsunga

Źródło: Pulsenews.co.kr

You may also like...