Samsung Unpacked 2022 potwierdzone; można już rezerwować Galaxy S22

Samsung wreszcie oficjalnie potwierdził imprezę Unpacked 2022, na którym zaprezentuje najnowszą serię Galaxy S. Wydarzenie odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Fani marki Samsung z pewnością nie mogli się już doczekać zapowiedzi najnowszej edycji imprezy Unpacked 2022, na której producent pokaże nowy sprzęt. Firma właśnie poinformowała, że wydarzenie odbędzie się w przyszłym miesiącu. Nie podała wprawdzie dokładnej daty imprezy, ale według ostatnich przecieków odbędzie się ona 8 lub 9 lutego. Oczywiście wydarzenie będzie można oglądać na żywo w sieci.

Oczywiście największą gwiazdą wydarzenia będzie nowa seria Galaxy S22, na którą czekają fani marki. Już dzień po zakończeniu imprezy klienci będą mogli składać zamówienia przedsprzedażowe, natomiast smartfon na sklepowe półki trafi w ostatnim tygodniu lutego.

Samsung już teraz umożliwia zarezerwowanie własnego egzemplarza najnowszego smartfona. Każdy kto tego dokona, znajdzie się pierwszy w kolejce do jego zakupu. W czasach problemów z półprzewodnikami może nie być to zły pomysł. Nie wiadomo bowiem czy producentowi uda się wyprodukować odpowiednią ilość urządzeń. Już wcześniej pojawiały się bowiem plotki sugerujące ograniczoną dostępność europejskiego wariantu z procesorem Exynos 2200. Rezerwować można również najnowszy tablet Tab S8 Ultra.

Każdy kto zdecyduje się już teraz zarezerwować swój telefon, otrzyma kupon o wartości 50 dolarów na inne produkty marki, realizowany podczas zakupu sprzętu. Nie można go więc wykorzystać jako zniżkę do obniżenia ceny telefonu, a jedynie na zakup słuchawek, etui oraz innych akcesoriów.

Podczas Unpacked 2022 nie zobaczymy jednak najnowszej odsłony serii Galaxy Note. Wygląda więc na to, że doniesienia o jej porzuceniu okazały się prawdziwe.

Unpacked 2022

Źródło

You may also like...