Nowy oczyszczacz powietrza Huawei jest inteligentny i bardzo skuteczny

Huawei wprowadziło na rynek najnowszy oczyszczacz powietrza Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 2. Produkt kosztuje około 940 zł i ma sześciostopniowy system filtracji powietrza.

Zimą powietrze jest często mocno zanieczyszczone i niezbyt nadaje się do oddychania. Stanowi to duży problem szczególnie dla alergików oraz osób z chorobami układu oddechowego. Na szczęście można sobie kupić oczyszczacz powietrza, a tak się składa, że Huawei właśnie wprowadziło na rynek najnowszy model o nazwie Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 2.

Jest to następca urządzenia, które miało swą premierę w 2018 roku. Sprzęt otrzymał nie tylko ulepszony system oczyszczania powietrza, ale również inteligentne sterowanie oraz większą przepustowość. Dostępny jest na razie na chińskim rynku, a kosztuje w przeliczeniu 944 zł.

Sprzęt wykorzystuje technologię UltraClean, która integruje 6 cykli oczyszczania wewnątrz i na zewnątrz urządzenia. Pozwala to usunąć 99,99% zanieczyszczeń. Wykorzystuje również metodę podwójnego usuwania aldehydu z kombinacją węgla aktywnego i kryształu usuwającego aldehyd aminokwasowy. Ma też system sterylizacji wykorzystujący głęboki ultrafiolet. Pozwala to bardzo skutecznie usuwać wszelkie drobnoustroje.

Oczywiście Smart Selection 720 Full-Effect Air Purifier 2 jest produktem inteligentnym, więc wspiera platformę HarmonyOS. Jego funkcje możemy kontrolować za pośrednictwem aplikacji Huawei Smart Life App lub komend głosowych oraz asystenta Xiaoyi.

Urządzenie można także sparować z innym inteligentnym sprzętem, tworząc całe sceny. Gdy np., inteligentny zamek wykryje otwarcie drzwi, wówczas oczyszczacz powietrza włączy się, usuwając wszelkie zanieczyszczenia zanim wejdziemy do sypialni.

oczyszczacz powietrza

Źródło

You may also like...