Inteligentny zamek Aqara A100 Pro otworzymy iPhonem bez dotykania drzwi

Aquara wprowadza na rynek najnowszy inteligentny zamek Aqara Smart Door Lock A100 Pro. Najnowszy model wspiera Apple Home Key, umożliwiają otwarcie drzwi za pomocą iPhone’a.

Wiele osób ma już dość noszenia ciężkich kluczy do swego mieszkania, więc tradycyjne zamki zastępuje ich inteligentnymi wersjami. Kolejnym modelem takiego sprzętu jest Aqara Aqara Smart Door Lock A100 Pro, który pojawił się na rynku. Produkt nie tylko wygląda elegancko i stylowo, ale jest również bardzo funkcjonalny.

Zamek wspiera bowiem Apple Home Key, a więc możemy otworzyć drzwi za pomocą naszego iPhone’a. To tylko jedna z metod dostania się do mieszkania, których zamek oferuje łącznie aż dziewięć. Możemy więc otworzyć go także za pomocą odcisku palca, hasła, Bluetooth, NFC, tymczasowego hasła, Siri lub Google Assistant oraz klucza mechanicznego. Możemy również otworzyć go za pomocą Apple Watch, przykładając zegarek do obudowy zamka. Producent zapewnia też, że czytnik biometryczny jest wysokiej klasy, a jego efektywność wynosi aż 98,6 procent.

Aqara

Naturalnie producent zadbał o bezpieczeństwo naszego domu, więc zainstalował wkładkę bębenkową klasy C. Zamek ma również elektromagnetyczną ochronę, która blokuje wewnętrzne pokrętło otwierające zamek. Natomiast główny procesor umieszczono w taki sposób, że nie ma możliwości dostania się do niego od zewnątrz. Zamek posiada ponadto alarm otwartych drzwi oraz wykrywający majstrowanie przy nim.

Aqara

Aqara Smart Door Lock A100 Pro zasila 8 baterii AA, które według producenta wystarczają na około 18 miesięcy jego pracy. Zamek można także sprzęgnąć z platformami inteligentnego domu jak Zigbee 3.0, więc będzie współpracował z innymi systemami. Można go np., sparować z oświetleniem oraz zasłonami, a wówczas włączy światło gdy wykryje, że wchodzimy do domu. Potrafi też automatycznie wyłączyć niektóre domowe urządzenia po zamknięciu drzwi.

Produkt kosztuje w przeliczeniu około 1450 zł.

Źródło

You may also like...