Samsung sugeruje większą baterię w Galaxy Note 9

Samsung opublikował pierwszą zapowiedź flagowego Galaxy Note 9. Film wskazuje, że smartfon dostanie większy akumulator od swego poprzednika.

Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki, że nadchodzący Galaxy Note 9 będzie mieć większą baterię od poprzedniego modelu. Doniesienia sugerują, iż jej pojemność wyniesie około 4000 mAh, co wydłużyłoby czas działania najnowszego flagowca.

Naturalnie były to tylko plotki, ale wygląda na to, że doniesienia mogą być prawdziwe, gdyż wskazuje na to sam producent. Samsung udostępnił właśnie pierwsze wideo promujące swój sprzęt, które wskazuje na obecność większego akumulatora.

Oczywiście nie potwierdza, że będzie to akurat 4000 mAh, ale wideo jasno sugeruje, że bateria będzie większa. Jeśli faktycznie tak będzie, to możliwe, że użytkownik nowego modelu zyska kilka dodatkowych godzin pracy sprzętu w porównaniu do poprzednika. Ten miał bowiem akumulator 3300 mAh. Oczywiście to tylko spekulacje, gdyż większy ekran, więcej pamięci i mocniejszy procesor z pewnością podniosą zapotrzebowanie na energię.

Wszystkiego dowiemy się już 9 sierpnia, gdyż w tym dniu odbędzie się w Nowym Jorku konferencja, na której Galaxy Note 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Galaxy Note 9

Źródło: YouTube.com

You may also like...