Galaxy Note 9 nie porzuci najważniejszego gniazda

W sieci pojawiły się zdjęcia najnowszych etui do Galaxy Note 9. Ujawniają one, że najnowszy flagowiec Samsunga posiada gniazdo słuchawkowe.

Zapoczątkowany przez Apple trend pozbawiania smartfonów 3,5 mm gniazda słuchawkowego, rozszerzył się także na inne firmy. Wielu producentów usunęło ze swych najnowszych modeli ten element wyposażenia, co nie każdemu się podoba. Użytkownicy muszą bowiem kupować bezprzewodowe słuchawki lub nabywać specjalne przejściówki, umożliwiające podpięcie obecnie używanych słuchawek.

Na szczęście nadchodzący Galaxy Note 9, nie zostanie pozbawiony tego istotnego elementu. Potwierdzają to zdjęcia jednego z nowych modeli etui, zaprojektowanego do tego smartfona. Poniższy produkt pochodzi od japońskiego producenta MeetJP i jest oferowany na japońskiej stronie Amazonu. Promujące go fotografie dają nam pełny obraz nowego flagowca, prezentując go praktycznie z każdej strony.

Możemy na nich zobaczyć także przedni panel nowego modelu, jak również tylny. Ten ostatni jest szczególnie interesujący, gdyż potwierdza, że czytnik odcisków palców znajduje się pod modułem podwójnego aparatu. O zmianie jego lokalizacji mówiło się już wcześniej, gdyż obecnie użytkownicy przy próbie odblokowania smartfona, często trafiają w obiektyw kamery. Trzeba go więc bardzo często czyścić.

Przypomnę, że Galaxy Note 9 zostanie oficjalnie zaprezentowany 9 sierpnia. Wiemy już, że użytkownicy tego telefonu, dostaną czasową wyłączność na grę Fortnite w wersji pod Androida. Jeśli zdecydują się go zamówić w przedsprzedaży, otrzymają dodatkowo parę przydatnych bonusów.

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Źródło: Slashgear.com

You may also like...