Poznaliśmy dokładną datę premiery trzeciego sezonu serialu Stranger Things

Kultowa produkcja Netflixa zatytułowana Stranger Things, już wkrótce ponownie trafi na ekrany telewizorów. Premiera trzeciego sezonu odbędzie się już 4 lipca.

Netflix dość długo kazał nam czekać na premierę najnowszego, trzeciego już sezonu serialu Stranger Things. Na szczęście wiemy już kiedy możemy się go spodziewać. Na oficjalnym Twitterze serialu pojawiła się właśnie informacja, że debiut produkcji odbędzie się 4 lipca bieżącego roku. Fani z pewnością ucieszą się z tej wiadomości, choć cierpliwość wielu z nich zostanie wystawiona na wielką próbę.

Szczegóły fabuły trzeciego sezonu wciąż trzymane są w tajemnicy, by nie psuć niespodzianki przedwczesnym ujawnieniem nadchodzących wydarzeń. Można jednak założyć, że tym razem bardziej skupią się na alternatywnym świecie. Fani z pewnością pamiętają zakończenie drugiej serii. Nie możemy więc wykluczyć, że scenarzyści postarają się poświęcić więcej czasu alternatywnej rzeczywistości. Być może tym razem oba światy połączą się ze sobą, albo przynajmniej jego mieszkańcy przedrą się do prawdziwego świata. Oczywiście to tylko gdybanie, gdyż producenci na pewno zadbają o to, by nie było żadnych przecieków mogących zepsuć przyjemność oglądania.

Wiemy też na pewno, że Stranger Things doczeka się również czwartego sezonu. Na początku zeszłego roku potwierdził to producent i reżyser serialu Shawn Levy. Nie wiemy jednak kiedy będziemy go mogli go obejrzeć.

Stranger Things

Źródło: Twitter.com

You may also like...