Cena Galaxy S21 FE może nas miło zaskoczyć

Najnowszy Samsung Galaxy S21 FE może być całkiem atrakcyjnym cenowo smartfonem. Według najnowszych przecieków, w zależności od wielkości pamięci użytkowej, będzie kosztował od 649 do 699 euro.

Ten rok nie był najlepszy dla koncernu Samsung. Najpierw pandemia spowodowała znaczny spadek sprzedaży, a jakby tego było mało, seria Galaxy S20 nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań. Dużym problemem może być również brak w tym roku kolejnej generacji serii Galaxy Note, z której koreańska marka całkowicie zrezygnowała.

Oczywiście firma nieźle zarabia na składanych smartfonach, ale segment topowych modeli nie osiąga już tak dobrych wyników jak przed laty. Nadzieją dla koncernu może być nowy model Galaxy S21 FE, który według pierwotnych założeń miał być gotowy już w październiku. Wiemy jednak, że ten model zadebiutuje dopiero 4 stycznia przyszłego roku i to bez zwyczajowej przedsprzedaży.

Z tego co wiadomo na temat jego specyfikacji, to możemy oczekiwać 6,4″ wyświetlacza Full HD+ oraz procesora Exynos 2100 w wersji przeznaczonej na Europę. Pojawi się też 12 GB RAM i 256 GB pamięci. Telefon będzie dysponował potrójnym aparatem z dwoma 12 MP sensorami oraz 8 MP. Kamera do selfie zaoferuje natomiast 32 MP sensor. Producent zainstaluje w nim również 4500 mAh baterię z 25 W systemem szybkiego ładowania.

O ewentualnym sukcesie smartfona zdecydować może jego cena. W tej materii nie powinno być jednak tak źle, jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom serwisu WinFuture. Witryna twierdzi bowiem, że w zależności od rozmiaru pamięci smartfon będzie kosztował od 649 do 699 euro. To mniej niż w zeszłym roku trzeba było zapłacić za wariant 5G modelu Galaxy S20 FE.

Naturalnie to tylko spekulacje i na razie nie wiemy jaka dokładnie będzie cena tego modelu. Jeśli jednak okaże się zbliżona, Galaxy S21 FE może zainteresować wiele osób.

Galaxy S21 FE

Źródło

You may also like...