Samsung wspomina na swej stronie o Galaxy S21 FE

Meksykańska strona Samsunga przypadkiem wspomniał na swej stronie o modelu Galaxy S21 FE. Informację o produkcie już usunięto, ale udało się zrobić z niej screenshota.

Samsung jakiś czas temu rozszerzył rodzinę flagowych smartfonów z serii Galaxy S o model FE, który okazał się całkiem udanym produktem. Jest w to zasadzie nieco okrojona wersja topowego urządzenia, oferowana w bardzo przystępnej cenie.

Najwyraźniej koreańska marka zamierza nadal kontynuować jego produkcję. Na oficjalnej stronie Samsung Mexico, zapewne przez pomyłkę, pojawiła się bowiem wzmianka o modelu Galaxy S21 FE.

Można tam było znaleźć zdanie “Conoce más sobre Galaxy S21 FE”, które w tłumaczeniu oznacza “Dowiedz się więcej o Galaxy S21 FE”. Poniżej znalazły się zdjęcia modeli Galaxy S21 oraz Galaxy S21 Ultra. Co prawda informację o nowym smartfonie szybko ze strony usunięto. Serwisowi Galaxy Club udało się jednak zrobić jej screenshot, dzięki czemu możecie ją zobaczyć.

Informacja o budżetowej wersji Galaxy S21 nie powinna być jednak dużym zaskoczeniem. Przecieki na temat nowego modelu pojawiają się bowiem już od lutego, jednak Samsung na razie niczego oficjalnie nie potwierdził.

Nieoficjalne doniesienia sugerują jednak, że model będzie miał na wyposażeniu 6,4″ płaski wyświetlacz. Producent zintegruje go z 32 MP aparatem przeznaczonym do selfie. Pojawi się również 4500 mAh bateria, zaś urządzenie będzie dostępne w kolorze szarym, zielonym, purpurowym, różowym i białym.

Jeśli wierzyć doniesieniom, Samsung wprowadzi nowy model do sprzedaży w okolicach czwartego kwartału bieżącego roku.

Galaxy S21 FE

Źródło

You may also like...