Samsung wznowił przedsprzedaż Galaxy Fold. Premiera smartfona coraz bliżej

W USA i Wielkiej Brytanii ponownie ruszyła przedsprzedaż składanego smartfona Galaxy Fold. Wygląda na to, że tym razem produkt faktycznie trafi do sprzedaży.

Jest spora szansa na to, że klienci z grubymi portfelami wreszcie będą mogli zakupić pierwszy składany smartfon Samsunga. Koreański koncern wznowił bowiem przedsprzedaż tego modelu na terenie Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Natomiast jego kolejna prezentacja odbędzie się 6 września, podczas targów IFA 2019.

Przypomnę, że Galaxy Fold pierwotnie miał trafić na sklepowe półki 26 kwietnia, lecz odkryto pewne problemy techniczne. Serwis iFixit ujawnił źle zaprojektowany zawias, który mógłby w krótkim czasie doprowadzić do uszkodzenia sprzętu. Ujawnił też nieprawidłowo zamocowaną osłonę wyświetlacza, którą omyłkowo brano za fabryczna folię i od razu usuwano.

Wprowadzanie poprawek konstrukcyjnych trwało kilka miesięcy, ale najwyraźniej pozbyto się już wszystkich problemów. Mówi się bowiem, że producent pokaże smartfona na zbliżających się targach IFA 2019. Jego rychłą premierę zwiastuje również ponowne uruchomienie przedsprzedaży. W zasadzie nie jest to jeszcze pełna przedsprzedaż. Klient dokonuje jedynie rejestracji, zostawiając swoje dane kontaktowe, wykazując w ten sposób zainteresowanie zakupem. Gdy produkt będzie już dostępny, otrzyma powiadomienie i będzie mógł go już formalnie zamówić.

Według poprzednich informacji, smartfon najpierw pojawi się w Korei Południowej. Potem trafi do USA i Wielkiej Brytanii, zaś w dalszej kolejności będzie go można kupić na pozostałych rynkach.

Galaxy Fold

Źródło

You may also like...