Samsung Galaxy M51 już dostępny w Niemczech

Niemiecki Samsung rozpoczyna przedsprzedaż najnowszego smartfona Galaxy M51. Model planowany głównie na indyjski rynek, dostępny jest w cenie 360 euro.

Samsung przygotowuje się do premiery swego najnowszego smartfona z serii M, mianowicie Galaxy M51. Początkowo wszystko wskazywało na to, że będzie to model przeznaczony wyłącznie na rynek indyjski. Tymczasem okazuje się, że pojawi się również w Europie. Niemiecka strona Samsunga rozpoczęła właśnie jego przedsprzedaż.

M51 spodoba się fanom dużych smartfonów, gdyż producent wyposażył go w 6,7″ wyświetlacz Infinity-O Super AMOLED. Tradycyjnie w nowych modelach Samsunga, przedni aparat z 32 MP sensorem, znajduje się w otworze zlokalizowanym w górnej części panelu. Natomiast powyżej mamy niewielki grill skrywający głośnik.

Duży ekran AMOLED i 6 GB RAM

Pod maską pracuje ośmiordzeniowy układ, choć na razie nie wiemy dokładnie jaki gdyż producent nie raczył tego sprecyzować. Na pewno nie będzie to jednak najnowsze CPU z modemem 5G, więc możemy raczej oczekiwać technologii 4G. Jeśli natomiast chodzi o pamięć, to dostępna będzie tylko jedna konfiguracja składająca się z 6 GB RAM i 128 GB pamięci flash. Tę ostatnią rozszerzymy jednak o dodatkowe 512 GB za pomocą czytnika kart microSD.

Galaxy M51

Cztery aparaty i 32 MP kamera selfie

Na tylnym panelu znajdziemy rozbudowany moduł poczwórnego aparatu. Składa się na niego 64 MP główny sensor f/1.8, 12 MP f/2.2 aparat szerokokątny ze 123 stopniowym polem widzenia oraz 5 MP f/2.4 soczewka do zdjęć makro. Dopełnieniem konfiguracji jest 5 MP f/2.4 sensor rejestrujący głębię obrazu. Oczywiście aparat dysponuje szeregiem przydatnych funkcji, takich jak Live Focus, trybem makro oraz zdjęć panoramicznych, więc użytkownicy na pewno będą zadowoleni.

Galaxy M51

Ucieszą się również z bardzo dużej baterii o pojemności 7000 mAh z 25 W systemem szybkiego ładowania. Natomiast umieszczony z boku skaner linii papilarnych ochroni nasze dane przed niepowołanym dostępem. Dodam też, że systemem operacyjnym jest Android 10 z nakładką OneUI.

Samsung Galaxy M51 trafi do oficjalnej sprzedaży już 11 września, a trzeba za niego zapłacić 360 euro.

Źródło

You may also like...