Składany smartfon LG stanie się faktem. Ujrzymy go na targach CES

Wiemy już kiedy firma LG pokaże swój pierwszy składany smartfon. Jego rynkowa premiera będzie mieć miejsce podczas styczniowych targów CES 2019 odbywających się w Las Vegas.

Po latach spekulacji i plotek, wkrótce wreszcie będziemy mogli zobaczyć pierwsze składane smartfony. Najpierw prawdopodobnie zobaczymy taki sprzęt od Samsunga, który być może zostanie pokazany na zbliżającej się konferencji. Nieco później zapoznamy się z podobnym urządzeniem konstruowanym przez inżynierów koncernu LG.

Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że koreański koncern pokaże swój najnowszy produkt podczas styczniowych targów elektroniki użytkowej CES 2019. Jest to miejsce, gdzie firmy pokazują swe nowinki technologiczne, jakie mają pojawią się na rynku w dalszej części roku. Informację o tym, że LG tam właśnie pokaże swój nowy smartfon, podał Evan Blass, będący dobrze poinformowanym źródłem przecieków.

Evan nie podał jednak żadnych dodatkowych szczegółów, poza informacją o prezentacji modelu. Dokładną specyfikację techniczną nowego sprzętu oraz jego wygląd, poznamy więc dopiero za nieco ponad dwa miesiące. Pewne pojęcie o wyglądzie nowego produktu mogą nam dać szkice dołączone do wniosków patentowych, które pojawiały się przez ostatnie lata. Trudno jednak powiedzieć na który z projektów zdecyduje się producent. Możemy więc jedynie spekulować czy jego składany smartfon będzie zbliżony do tego nad czym pracuje Samsung, czy też zostanie zastosowana zupełnie inna konstrukcja.

składany smartfon

Źródło: Twitter.com

You may also like...