Skullcandy Indy tańszą alternatywą dla słuchawek Apple AirPods

Skullcandy prezentuje najnowszy model bezprzewodowych słuchawek. Produkt o nazwie Skullcandy Indy, może być tańszą alternatywą dla Apple AirPods.

Apple AirPods to jedne z najpopularniejszych na rynku słuchawek bezprzewodowych. Jest to jednak gadżet dość drogi i nie każdemu uśmiecha się wydawać na niego kilkaset złotych. Na szczęście można znaleźć tańsze alternatywy i jedną z nich jest są słuchawki Skullcandy Indy, które wkrótce trafią do sprzedaży.

Są to w pełni bezprzewodowe słuchawki o nowoczesnym wzornictwie, posiadające etui wyposażone we własny powerbank, który ładuje ich akumulatory. Podobnie jak AirPods, słuchawki są oddzielne. Synchronizują się ze sobą za pomocą technologii Bluetooth, by zapewnić dźwięk stereofoniczny.

Sprzęt dysponuje również certyfikatem IP55, oznaczającym odporność na wilgoć i pył. Oznacza to, że pot podczas intensywnych ćwiczeń lub deszcz, który złapie nas w czasie biegania, nie zaszkodzi elektronice. Produkt oferuje również wygodne, dotykowe sterowanie funkcjami, a także odpowiednią izolację od hałasów otoczenia. Oczywiście nie brakuje w nich mikrofonu, a więc użytkownik może odbierać połączenia przychodzące.

Producent deklaruje, że na jednym ładowaniu baterii słuchawki będą działały przez 16 godziny. Naturalnie to łączny czas grania uwzględniający baterię w etui. Same słuchawki grają natomiast przez około cztery godziny.

Skullcandy Indy na sklepowe półki trafi niebawem. Słuchawki będą dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, a mają kosztować 80 dolarów.

Skullcandy Indy

Skullcandy Indy

Źródło: Skullcandy.com

You may also like...