Ślubne obrączki dla fanów serii The Elder Scrolls

Bethesda przygotowała ciekawy gadżet dla fanów serii The Elder Scrolls. Są nim ślubne obrączki Ritual of Mara, które można kupić w internetowym sklepie producenta.

Jeśli planujesz wkrótce wziąć ślub z drugą połówką, a oboje jesteście fanami serii The Elder Scrolls, to mam propozycję która może Was zainteresować. Bethesda przygotowała bowiem niezwykłe ślubne obrączki adresowane do miłośników tego popularnego RPG i oferuje je w swym sklepie.

Produkt nosi nazwę Ritual of Mara i według informacji producenta, wykonano go z 10-karatowego żółtego złota wypolerowanego na wysoki połysk. Biżuteria nie przypomina stylem typowych obrączek lub pierścionków zaręczynowych. Zgodnie z motywem Elder Scrolls ma natomiast czteroramienny węzeł nordycki z przodu oraz drugi znajdujący się wokół obrączki.

Na wewnętrznej stronie obrączki znajduje się natomiast wygrawerowana inskrypcja “Z tym pierścieniem i błogosławieństwem Mary”. Ritual of Mara jest doskonale znany grającym w Elder Scrolls Online. Pozwala dwojgu graczom wymienić się pierścieniami i uzyskać 10 procentowy bonus doświadczenia podczas wspólnej gry.

Ślubne obrączki kosztują 1000 dolarów za parę i będzie można je dostać w rozmiarach od 5 do 13. Na razie są dostępne w przedsprzedaży, która potrwa do 14 lutego, a realizacja zamówień rozpocznie się w kwietniu. Dodam jeszcze, że biżuteria jest limitowana i po wyczerpaniu zapasów więcej nie będzie jej można kupić.

ślubne obrączki

Źródło

You may also like...