Słuchawki dla graczy w cenie samochodu

Firma Ubisoft, znany wydawca gier wideo, wspólnie z jubilerem Tournaire oraz firmą Focal, przygotuje wyjątkowe słuchawki dla graczy, inspirowane serią Assasin’s Creed.

Sprzęt dla gracza potrafi kosztować krocie, szczególnie jeśli mówimy o wydajnych kartach graficznych czy nowych procesorach. Dotyczy to również słuchawek, a najlepszym tego przykładem jest nowy model zapowiedziany przez Ubisoft.

Znany wydawca gier komputerowych, wspólnie z francuskim jubilerem Tournaire oraz firmą Focal, przygotował nową wersję słuchawek. Model o nazwie Listen nawiązuje do gry Assassin’s Creed Origins. Powstał jedynie w 2222 egzemplarzach, a można go kupić wyłącznie w Ubisoft Store.

Słuchawki są bezprzewodowe i wyposażono je w Bluetooth oraz baterię zapewniającą do 20 godzin pracy. Producent zainstalował w nich także dwa mikrofony, które zadbają o czysty dźwięk. Sprzęt kosztować ma 249 euro i pojawi się w sklepach w momencie premiery gry.

słuchawki dla graczy

Jeśli jednak te słuchawki dla graczy nie są dla Was wystarczająco unikalne, to możecie kupić specjalny model tychże słuchawek o nazwie Utopia. Wykonali je złotnicy oraz artyści, zaś obudowa słuchawek została pokryta 18-karatowym złotem. Ten model powstanie tylko w 10 egzemplarzach i będzie oferowany wraz z rzeźbą głowy głównego bohatera gry imieniem Bayek, wykonaną z brązu. Nie jest to jednak produkt dla każdego, gdyż słuchawki wyceniono na 50 000 euro, czyli 215 tys. zł.

Assassin’s Creed Origins pojawi się w sprzedaży w przyszłym miesiącu na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Grę możecie zamówić w tym sklepie.

słuchawki dla graczy

Źródło: Neowin.net

You may also like...