Słuchawki Galaxy Buds 2 z aktywną redukcją hałasu

Powoli zaczynamy poznawać szczegóły kolejnych słuchawek Samsunga. Według najnowszych doniesień, Galaxy Buds 2 zaoferują nam aktywną redukcję hałasu.

Jak wcześniej informowałem, kolejna edycja imprezy Galaxy Unpacked odbędzie się prawdopodobnie 11 sierpnia. Samsung zaprezentuje na niej swe najnowsze produkty, a jednym z nich będą prawdopodobnie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds 2.

Wtedy oczywiście poznamy wszystkie szczegóły techniczne nowego sprzętu, ale część z nich możemy poznać już teraz. Według najnowszych przecieków sprzęt będzie wyposażony w technologię aktywnej redukcji hałasu. To rozwiązanie dzięki któremu otaczający nas hałas nie będzie przeszkadzał w słuchaniu utworów ulubionych artystów, podcastów, czy też oglądaniu filmów. Umożliwia to pełne skupienie się na słuchanych treściach, bez rozpraszania uwagi.

Przecieki bazują na aplikacji Galaxy Wearable, z którą słuchawki będą się synchronizować. Oczywiście należy pamiętać, że producent oficjalnie nie potwierdził tej informacji, więc należy do niej podchodzić z dużą rezerwą. Nie można bowiem wykluczyć, że jest błędna.

Jeśli jednak okaże się prawdziwa, będą to już trzecie słuchawki Samsunga dysponujące taką technologią. Za kilka tygodni odbędzie się Galaxy Unpacked, a wówczas przekonamy się czy doniesienia się potwierdzą.

Jeżeli nie chcecie czekać na premierę nowego modelu, gdyż potrzebujecie słuchawek już teraz, to możecie kupić obecną generację. Słuchawki w polskich sklepach dostępne są już od 350 zł.

Galaxy Buds 2

Źródło

You may also like...