Słuchawki Galaxy Buds Pro 2 mogą zadebiutować na początku lipca

Najnowsze przecieki ujawniają wersje kolorystyczne i prawdopodobny termin premiery słuchawek Samsung Galaxy Buds Pro 2. Produkt może pojawić się już w lipcu.

Część fanów Samsunga z pewnością nie może się już doczekać premiery najnowszych bezprzewodowych słuchawek koreańskiej marki. Model Galaxy Buds Pro 2 będzie bezpośrednim rywalem dla AirPods Pro 2 oraz Google Pixel Buds Pro, więc oczekiwania klientów są z pewnością bardzo duże. Na razie możemy jedynie spekulować, czy uda się je spełnić, zapoznając się z nowymi przeciekami na ich temat.

Według najnowszych doniesień słuchawki mogą zadebiutować znacznie wcześniej niż sądzimy. Sklepy sugerują bowiem, że pojawią się w sprzedaży już na początku lipca. Wiemy na pewno, że ich seryjna produkcja rozpoczęła się kilka tygodni temu, więc lipcowy debiut może być całkiem prawdopodobny.

Źródło zdradza także kolorystykę nowych słuchawek ujawniając, iż dostępne będą trzy warianty: Zenith White, Zenith Bora Purple, Zenith Graphite. Nie znamy jeszcze ceny słuchawek. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie się wiele różnić od modelu Galaxy Buds Pro, dostępnego w tych sklepach, których ceny zaczynają się od 499 zł.

Galaxy Buds Pro 2

Źródło

You may also like...