Słuchawki Galaxy Buds Pro w specjalnej wersji stworzonej z Adidasem

Samsung połączył siły z marką Adidas, czego efektem jest specjalna wersja słuchawek Galaxy Buds Pro. Gadżet oferowany jest w cenie 249 dolarów, jednakże można go dostać na razie tylko w Korei Południowej.

Jeśli jesteś fanem Samsunga i chciałbyś wyróżniać się z tłumu, to spraw sobie specjalną edycję słuchawek Galaxy Buds Pro. Ten wariant popularnego sprzętu powstał we współpracy z marką Adidas i różni się wyglądem od standardowej wersji.

Już po opakowaniu widać, że mamy do czynienia ze sportowo nacechowanym produktem, gdyż przypomina ono pudełko od butów. Dalej robi się jeszcze ciekawiej, gdyż futerał słuchawek zaprojektowano w taki sposób, że przypomina sportową czapkę z daszkiem, na której umieszczono logo Adidasa.

Samsung wyjaśnia, że powodem tej współpracy była chęć pochwalenia się proekologicznymi wysiłkami marki. Adidas promuje się bowiem jako firma przyjazna środowisku, która wykorzystuje w swych produktach plastik pochodzący z recyklingu oraz odpady wydobyte z oceanów. Samsung chciał w ten sposób pokazać, że również wspiera dbanie o środowisko naturalne.

Producent twierdzi więc, że słuchawki wykorzystują w 20% przyjazne dla środowiska materiały pokonsumenckie, które pomagają ograniczyć ilość odpadów. Obudowę wykonano bowiem z plastiku pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo nabywając te słuchawki otrzymujemy kupon uprawniający do zakupu butów Adidas Stan Smith. Wraz z nimi dostajemy również tematyczną tapetę na ekran blokady smartfona oraz ikony.

Słuchawki Galaxy Buds Pro kosztują 249 dolarów, jednak na razie dostaniemy je tylko w Korei Północnej.

Galaxy Buds Pro

Źródło

You may also like...