Nowe słuchawki JLab Epic Air Sport wystarczy naładować raz na miesiąc

Firma JLabs Audio zaprezentowała nowe słuchawki dla sportowców, które naładujemy raz na kilka tygodni. Bateria JLab Epic Air Sport wystarczy na 70 godzin grania.

Słuchawki bezprzewodowe mają oczywiście swe zalety, ale i wady. Do tych ostatnich zaliczymy naturalnie baterię, która zapewnia niezbyt długi czas działania. Oczywiście istnieją modele, które będą na jednym ładowaniu grały nawet 20 godzin. Ale są to zazwyczaj wersje nauszne, a te nieszczególnie nadają się dla osób aktywnych fizycznie.

Jeśli nie chcemy by w połowie rowerowej przejażdżki lub ćwiczeń na siłowni, wyczerpała się bateria słuchawek, warto zainteresować się modelem JLab Epic Air Sport. Słuchawki zaprojektowano dla sportowców, a więc ich obudowa spełnia normę IP66 i jest odporna na pył oraz pot. Natomiast komfort sterowania zapewniają wbudowane panele dotykowe. Mają także specjalne skrzydełka, które trzymają je na miejscu nawet podczas intensywnego treningu.

Sprzęt posiada również funkcję Be Aware Audio, która szczególnie przyda się rowerzystom. Dzięki niej słuchawki przepuszczają dźwięki otoczenia i użytkownik słyszy co się wokół niego dzieje. Nie zaskoczy go więc przejeżdżający samochód lub inne zagrożenie.

Największym atutem jest jednak bateria zapewniająca imponujące 70 godzin pracy na jednym ładowaniu. Muszę tu wyjaśnić, że same słuchawki będą grały przez 10 godzin, gdyż na tyle starczy ich własna bateria. Natomiast dodatkowe 60 godzin pracy zapewni nam powerbank wbudowany w etui, który naładuje akumulator słuchawek. W zależności od tego jak często lubimy ćwiczyć przy muzyce, wystarczy że zbliżymy się do gniazdka elektrycznego raz na miesiąc.

Najnowszy produkt kosztuje 149 dolarów i do sprzedaży trafi już w lipcu.

JLab Epic Air Sport

Źródło: Whathifi.com

You may also like...