Nowe słuchawki Momentum 4 Wireless możemy ładować raz na kilka tygodni

Sennheiser zapowiada nowe bezprzewodowe słuchawki Momentum 4 Wireless, które pojawią się w sprzedaży już w sierpniu. Mają 42 mm przetworniki i baterię wystarczającą na 60 godzin słuchania muzyki.

W słuchawkach bezprzewodowym niezwykle istotny jest czas pracy na w pełni naładowanej baterii. Decyduje bowiem o komforcie użytkowania takiego sprzętu, gdyż im rzadziej trzeba go ładować, tym lepiej. Jeśli więc chcielibyście słuchawki, które wymagają naprawdę rzadkiego ładowania, warto zainteresować się najnowszym sprzętem Sennheisera.

Marka zapowiedziała właśnie nowe słuchawki Momentum 4 Wireless, które zamierza wprowadzić do sprzedaży już w sierpniu tego roku. To następca dobrze odebranego przez klientów modelu Momentum 3 Wireless, który pojawił się w grudniu 2019 roku.

Producent na razie nie pokazał jak słuchawki wyglądają w pełnej krasie, ale możemy oczekiwać pewnych nieznacznych zmian w stylistyce. Twierdzi bowiem, że mają nowe, lżejsze wzornictwo, zaś nauszniki obszyto syntetyczną skórą, która poprawia właściwości akustyczne oraz zwiększa komfort.

Momentum 4 Wireless

Słuchawki dysponują 42 mm przetwornikami, a także technologią aktywnej redukcji hałasu ANC. Zainstalowano w nich również mikrofony, więc umożliwiają odbieranie połączeń telefonicznych.

Momentum 4 Wireless

Największym atutem Momentum 4 Wireless jest jednak bateria, która według producenta wystarczy na około 60 godzin słuchania. Ceny słuchawek na ten moment nie znamy, ale wkrótce producent powinien ją ujawnić. Ich premiera nie jest bowiem zbyt odległa.

Źródło

You may also like...