Nowe słuchawki Apple będą mieć modułową budowę

Chodzą słuchy, że Apple opracowuje nowe słuchawki nauszne. Według najnowszych przecieków, sprzęt będzie miał modułową budowę umożliwiającą jego personalizację.

Apple dzięki modelowi AirPods dominuje na rynku bezprzewodowych słuchawek, a teraz chce powtórzyć ten sukces również w przypadku słuchawek nausznych. Według doniesień, inżynierowie amerykańskiej firmy pracują nad nowymi słuchawkami, które mogą wiele osób zainteresować. Najnowsze przecieki sugerują bowiem interesującą ich konstrukcję.

Według Bloomberga, nowe słuchawki będą oczywiście bezprzewodowe, lecz już nie douszne, tylko nauszne. Wiele osób bardziej preferuje taką konstrukcję, gdyż jest wygodniejsza, a przy okazji zapewnia doskonałą izolację od hałasów tła. Sprzęt amerykańskiej firmy będzie jednak nieco różnił się od słuchawek dostępnych na rynku. Przede wszystkim dlatego, że zaoferuje modularną konstrukcję.

Słuchawki mają pojawić się w dwóch wariantach. Pierwszy model adresowany jest do fanów aktywności fizycznej, dlatego obszycie nauszników powstanie z oddychającego, perforowanego materiału. Drugi natomiast będzie wariantem premium, w którym nauszniki powstaną z materiału przypominającego skórę.

Jeśli chodzi o modularność, to wymieniane elementy ograniczą się tylko do wyglądu zewnętrznego. Nie da się więc wymienić głośników na inną wersję, ale za to wymienimy obudowy nauszników oraz element ozdobny pałąka. Mają być mocowane na magnesach, więc łatwo je zdemontujemy i zmienimy nas wersję bardziej pasującą do naszego stylu.

Słuchawki mają posiadać również system redukcji hałasu, a ich pracą będziemy sterowali za pomocą komend głosowych. Nie zabraknie też współpracy z asystentem Siri.

Naturalnie musimy pamiętać, że powyższe informacje są jedynie plotkami, więc nie wiadomo ile z nich się sprawdzić. Liczymy jednak na to, że wkrótce Apple zaprezentuje swój najnowszy sprzęt i wtedy poznamy jego dokładne parametry.

słuchawki nauszne

Źródło

You may also like...