Android 9.0 Pie podnosi funkcjonalność gamingowego Razer Phone 2

Użytkownicy smartfona Razer Phone 2, mogą wreszcie zainstalować upragnionego Androida 9.0 Pie. System przynosi ze sobą wiele nowych funkcji, podnoszących komfort użytkowania telefonu.

Choć wiemy już niemal na pewno, że Razer kończy z gamingowymi smartfonami, to firma nie porzuca posiadaczy już oferowanych modeli. Jej Razer Phone 2 otrzymał właśnie najnowszą aktualizację systemową, dostarczającą mu Androida 9.0 Pie.

Aktualizacja przynosi ze sobą sporo nowych funkcji, które powinny spodobać się użytkownikom telefonu, gdyż podnoszą komfort jego użytkowania. Oprogramowanie dostarcza m.in., nawigację za pomocą gestów, a także podnosi efektywność systemów oszczędzania energii, wydłużających czas pracy. Dodatkowo oferuje funkcję adaptacyjnej jasności ekranu, automatycznie dostosowującej się do warunków otoczenia, jak również Digital Wellbeing. Filmowcy ucieszą się natomiast z możliwości nagrywania wideo w rozdzielczości 4K przy 60 kl/s.

Dobrą wiadomością jest również znacząca obniżka ceny tego modelu. Od jutra Razer Phone 2 na amerykańskim rynku będzie kosztował 500 dolarów, a więc o 300 dolarów mniej niż dotychczas. Razer zapewne chce w ten sposób jak najszybciej pozbyć magazynowych zapasów sprzętu, skoro nie będzie oferował smartfonów. Niższa cena, znacznie podnosi więc atrakcyjność tego smartfona, który ma nie tylko spory ekran, ale też mocnego Snapdragona 845 z 8 GB RAM. Wyposażono go również w głośniki z Dolby Atmos, a także baterię o pojemności 4000 mAh.

Razer Phone 2

Źródło: Slashgear.com

You may also like...