Słuchawki Microsoft Surface Earbuds kupimy już od 6 maja

Microsoft potwierdził, że jego najnowsze słuchawki Microsoft Surface Earbuds trafią do Europy już 6 maja. Ich cena wyniesie 199 euro, a więc odrobinę drożej niż konkurencyjnego sprzętu Samsunga.

Apple wprowadzając na rynek model AirPods, niewątpliwie zapoczątkowało modę na bezprzewodowe słuchawki do smartfonów. Coraz więcej firm chce mieć taki produkt w swej ofercie, więc w sprzedaży pojawiają się kolejne słuchawki zapewniające pełną swobodę ruchu.

Najnowszym modelem tego typu słuchawek będzie Microsoft Surface Earbuds, którego zapowiedziano w zeszłym roku. Dziś poznaliśmy oficjalną datę europejskiej premiery sprzętu oraz jego cenę na Starym Kontynencie. Słuchawki pojawią się w sklepach już 6 maja, natomiast ich cena wyniesie 199 euro. Plasują się więc pomiędzy kosztującymi 169 euro słuchawkami Samsung Galaxy Buds+, a modelem AirPods Pro wycenionym na 279 euro.

Słuchawki dysponują głośnikami o średnicy 13,6 mm, a zaś kilka wbudowanych mikrofonów pozwala wytłumić hałas mogący przeszkadzać w odbiorze muzyki. Niestety dysponują tylko technologią Bluetooth 4.2, zamiast nowocześniejszej wersji 5.0. Ich atutem może być natomiast funkcja szybkiego parowania ze sprzętem, która nazywa się Swift Pair.

Słuchawki są tez bardzo lekkie, gdyż ważą 7,2 grama, zaś ich futerał waży 40 gramów. Niestety producent nie podaje szczegółów dotyczących pojemności wbudowanych w słuchawki akumulatorów.

Zapewnia jedynie, że na jednym ładowaniu będą działały do 8 godzin, co jak na słuchawki przenośne jest całkiem niezłym wynikiem. Natomiast znajdujący się w futerale powerbank, pozwoli dwukrotnie naładować je do pełna, co daje łącznie 24 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki.

Microsoft Surface Earbuds

Źródło

You may also like...