Walentynkowa edycja słuchawek Huawei FreeBuds 3

Huawei przygotowało na Walentynki specjalną wersję słuchawek FreeBuds 3. Sprzęt dostępny w czerwonym kolorze, oferowany jest w cenie 179 euro.

Już w najbliższy piątek, jak co roku odbędzie się święto zakochanych, a w tym dniu pary będą wzajemnie obdarowywały się prezentami. Mogą to być oczywiście kwiaty, ale też coś bardziej praktycznego, co będzie nam służyło przed dłuższy czas. Jeśli lubimy słuchać muzyki, mogą to być słuchawki FreeBuds 3.

Z okazji Walentynek Huawei przygotowało specjalną wersję swych bezprzewodowych słuchawek, dostępną w kolorze czerwonym. Jest to sprzęt będący bezpośrednim rywalem dla Apple AirPods oraz Samsung Galaxy Buds. Produkt posiada procesor Kirn A1, a dzięki specjalnemu wzornictwu Dolphin Bionic, jest niezwykle komfortowy.

Słuchawki dysponują również aktywnym systemem redukcji szumów, dzięki któremu użytkownik może w pełni skupić się na muzyce. Natomiast specjalny sensor sprawia, że nasz głos jest lepiej słyszalny nawet w głośnym otoczeniu. Zaletą słuchawek jest również bateria, która z włączonym systemem redukcji szumów wystarcza na około 4 godziny odtwarzania. W połączeniu z powerbankiem znajdującym się w futerale, uzyskujemy 20 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Słuchawki przygotowane specjalnie na Walentynki są już dostępne na stronie producenta w cenie 179 euro.

Walentynki

Źródło

You may also like...