Galaxy Tab Active 2 – Samsung wskrzesza wytrzymały tablet

Po trzech latach od premiery Galaxy Tab Active, Samsung pracuje nad drugą generacją mocnego tabletu. Specyfikacja Galaxy Tab Active 2 nie na razie znana.

W 2013 roku Samsung wprowadził do sprzedaży wzmacniany smartfon Galaxy S4 Active. Koncern uznał wówczas, że nie będzie się ograniczał tylko do telefonów i rok później w sklepach pojawił się tablet Galaxy Tab Active.

Pomysł na wzmocniony tablet nie sprawdził się jednak, gdyż Samsung go porzucił na kilka dobrych lat. Wygląda jednak na to, że firma chce powrócić do tego sprzętu, gdyż jak donoszą źródła, pracuje nad modelem Galaxy Tab Active 2. Nowy tablet zostanie oficjalnie zaprezentowany światu we wrześniu tego roku.

Szczegóły techniczne produktu nie są na razie znane. wiemy jedynie tyle, że tablet pojawi się w dwóch wersjach. Pierwsza z nich SM-T390 będzie wariantem z WiFi, natomiast SM-T395m, to sprzęt wyposażony w WiFi oraz LTE. W przypadku tego modelu na pewno możemy też oczekiwać odporności na wodę, był i wstrząsy, gdyż sprzęt kierowany jest przede wszystkim do użytkowników biznesowych.

Galaxy Tab Active 2 ma być oferowany głównie w krajach europejskich oraz Ameryki Łacińskiej. Data premiery nowego sprzętu nie jest jeszcze znana, podobnie jak jego cena.

Galaxy Tab Active 2

Źródło: Sammobile.com

You may also like...

1 Response

  1. KlientW pisze:

    niech samsung sie j…… jak zawsze nic takiego nie wypuści na rynek europejski…. tak jak nie mogłem kupić S7 Active i kupiłem coś o wiele lepszego BlackViewa…. po tym problemie z kupnem S7 Active mam ich w dupie i ich technologie!