Smartband Honor Band 4 dostępny w tańszej wersji dla biegaczy

Marka Honor przygotowała kolejny model opaski fitness. Honor Band 4 Running kosztuje zaledwie 23 dolary i przyda się przede wszystkim dla biegaczy.

Należąca do Huawei marka Honor, wprowadziła do sprzedaży kolejny smartband, adresowany do osób aktywnych fizycznie. Produkt nazywa się Honor Band 4 Running i jest nieco okrojoną wersją modelu Honor Band 4, dostępnego w sklepach od paru miesięcy.

W porównaniu do oryginału, opaska nie ma już kolorowego 0,95″ wyświetlacza AMOLED, lecz monochromatyczny panel POLED. Producent zmniejszył również pojemność akumulatora z dotychczasowych 100 mAh do 77 mAh. Zważywszy jednak na inny wyświetlacz, nie powinniśmy obawiać się znaczącego skrócenia czasu działania tego sprzętu.

Honor Band 4 Running oferuje nam wszystko co powinna mieć opaska fitness. Zwiększono w niej dokładność śledzenia aktywności fizycznej, kładąc szczególny nacisk na funkcje przydatne biegaczom. Opaska mierzy więc kadencję (liczba kroków biegowych na minutę), długość kroku, kontakt z podłożem oraz wzór uderzenia stopy. To informacje bardzo przydatne biegaczom, które pozwalają podnieść efektywność ćwiczeń oraz uniknąć kontuzji.

Produkt oferowany jest w szerokiej gamie kolorystycznej, a kosztuje w przeliczeniu jedyne 23 dolary. W takiej cenie smartband dostępny jest na indyjskiej wersji Amazonu.

Honor Band 4

Źródło: Hihonor.com

You may also like...