Smartcoby: kieszonkowy powerbank do smartfona

Smartcoby to kolejny model powerbanku, który może nas zainteresować. Jest bardzo kompaktowy, a jego 10 000 mAh bateria naładuje smartfon kilka razy.

Współczesne smartfony posiadają coraz większe wyświetlacze i mocniejsze procesory. Nowe możliwości sprzętu mobilnego nie idą jednak w parze ze zwiększaniem pojemności zasilających ich akumulatorów. Jeśli więc chcemy uniknąć sytuacji, gdy telefon rozładuje się poza domem, warto kupić powerbank.

Smartcoby

Ich oferta jest niewątpliwie bardzo szeroka, ale warto zainteresować się jednym z najnowszych modeli o nazwie Smartcoby. To projekt realizowany na Kickstarterze, który zaskakuje bardzo kompaktowymi rozmiarami. Produkt ma wymiary zbliżone do karty kredytowej i jest przy tym bardzo lekki. Zmieści się w kieszeni, torebce czy plecaku, więc zawsze możemy go mieć przy sobie.

Dostępny jest w dwóch wersjach o pojemności 8000 mAh oraz 10 000 mAh. Mniejsza wersja posiada wbudowany port USB oraz USB-C o mocy 18 W, a także QC 4.0. Większy model oferuje dwa porty USB i jeden USB-C o mocy 20 W z PD 3.0 oraz QC 4.0.

Smartcoby

Dzięki funkcji Pass Through Charging, możemy równocześnie ładować nasz smartfon oraz sam powerbank. Naładowanie mniejszej wersji do pełna, według konstruktorów zajmie około 2,5 godziny.

Smartcoby jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie Kickstartera. Mniejszy model dostaniemy za 24 dolary, zaś za większy trzeba zapłacić 30 dolarów. Producent rozpocznie realizację zamówień już w lutym przyszłego roku.

Źródło

You may also like...