Tablet SmartView 8 LTE wchodzi na polski rynek

Wrocławska firma myPhone wprowadza na polski rynek nowy tablet SmartView 8 LTE. Produkt wyposażony w 8-calowy ekran IPS oraz Androida 7.0 Nougat, dostępny jest w cenie poniżej 500 zł.

W ostatnim czasie sprzedaż tabletów mocno spadła, gdyż urządzenia te wypierane są z rynku przez większe smartfony. Od czasu do czasu na rynku pojawia się jednak nowy model, a jednym z nich jest SmartView 8 LTE.

SmartView 8 LTE przyciąga wzrok dzięki nowoczesnej stylistyce. Jest cały czarny, z metalowym panelem na pleckach. A z przodu z ekranem 8-cali IPS, zapewniającym obraz w rozdzielczości 1280×800 pikseli. Ekran w tym rozmiarze oferuje odpowiedni obszar do korzystania z multimediów oraz aplikacji. A wykorzystanie technologii In-Plane Switching gwarantuje szersze kąty widzenia i lepsze odwzorowanie kolorów, dzięki czemu obraz jest jak żywy. Tablet za sprawą LTE daje błyskawiczny dostęp do internetu, zapewniając jeszcze większą mobilność, stały kontakt z kontrahentami i znajomymi oraz nieskończone możliwości.

Pod maską tego modelu jest mocny, czterordzeniowy procesor oraz 2 GB pamięci RAM, dzięki którym tablet pracuje zaskakująco szybko i płynnie. Do dyspozycji użytkowników jest 16 GB pamięci, które można zwiększyć o dodatkowe 128 GB za pomocą karty microSD.

SmartView 8 LTE jest wyposażony także w aparat główny 5 Mpx gwarantujący zachowanie ważnych momentów na dłużej oraz aparat przedni 2 Mpx do robienia selfie.

Długi czas działania zapewnia urządzeniu akumulator 4000 mAh. Tablet może służyć również jako power bank umożliwiający zasilanie innych urządzeń, co jest dodatkową zaletą. Dzięki funkcji DualSIM produkt może obsługiwać dwie karty microSIM jednocześnie, dlatego z powodzeniem sprawdzi się w roli telefonu (funkcja dzwonienia, wysyłania sms-ów). Bądź też umożliwi wykorzystanie usług dwóch różnych dostawców internetu.

Na wyposażeniu tabletu znajdziemy też moduł Bluetooth, za pomocą którego podłączymy dodatkowe akcesoria, np. klawiaturę BT osiągając uniwersalne narzędzie do pracy zastępujące częściowo komputer. Tablet posiada również GPS, więc może służyć jako nawigacja samochodowa. Dopełnieniem wyposażenia jest Wi-Fi, głośnik 1W do odtwarzania muzyki i gniazdo słuchawkowe mini jack 3,5 mm do podłączania słuchawek.

Pracę urządzenia wspiera czysty Android 7.0 Nougat. Tablet SmartView 8 LTE dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej, w cenie 499 zł.

SmartView 8 LTE

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

1 Response

  1. Olaf24 pisze:

    W końcu jakaś sensowna propozycja poniżej 500zł , 2GB ramu, LTE i czysty android