Snake Eyes z G.I. Joe może trafić do Fortnite

Grający w Fortnite mogą wkrótce oczekiwać kolejnej znanej postaci z filmów i komiksów. Epic Games sugeruje bowiem pojawienie się w grze Snake Eyes z G.I. Joe.

Trzeba przyznać, że Epic Games wykonuje świetną robotę utrzymując popularność swej gry Fortnite na wysokim poziomie. Mimo iż od jej rynkowej premiery minęły już ponad 3 lata. Twórcy nie tylko oferują graczom nowe mapy i uzbrojenie, ale prawdziwym magnesem na graczy stały się skórki różnych bohaterów.

W sieciowej strzelance pojawiło się już masę postaci znanych z filmów i komiksów, jak Predator, Terminator oraz wielu innych. I wciąż pojawiają się kolejni bohaterowie, podnosząc atrakcyjność tytułu. Już niebawem możemy oczekiwać następnej postaci, która spodoba się fanom uniwersum G.I. Joe, gdyż będzie to prawdopodobnie Snake Eyes.

Zazwyczaj informacje o pojawieniu się tego bohatera podają tzw. data-minerzy, czyli osoby zajmujące się przeszukiwaniem plików gry i wyciąganiu z nich informacji. Tym razem obecność Snake Eyes zasugerował sam Epic Games na oficjalnym koncie gry na Twitterze.

Opublikowano tam transmisję audio, w której agent Jonesy mówi o kolejnym odkrytym łowcy, nawiązując w niej do zespołu G.I. Joe. Transmisja kończy się zdaniem: “A wiedza to połowa sukcesu”, które fanom może wydawać się znajome. Słychać ją bowiem pod koniec odcinków starej kreskówki G.I. Joe.

To może sugerować, że Epic Games doda do gry co najmniej jednego członka zespołu G.I. Joe.

Fortnite

Źródło

You may also like...